Seznam hráčů
Detail hráče
Jaylen Clark | #22 | Guard

| Fanoušků na FB: | |
| Pozice: | Guard (SG) |
| Datum narození: | 13. 10. 2001 (věk: 24) |
| Místo narození: | Riverside, CA |
| Výška: | 6-4, 1.93m |
| Váha: | 205 lbs., 93.0 kg |
| Klub: | |
| Draft: | Rok 2023, 2. kolo, 53. místo |
| Univerzitní tým: | UCLA |
| Kariérní statistiky | |
| Odehraných zápasů: | 108 |
| Bodů celkem: | 438 |
| Asistencí celkem: | 69 |
| Doskoků celkem: | 173 |
| Průměr bodů na zápas: | 4.06 |
| Průměr asistencí na zápas: | 0.64 |
| Průměr doskoků na zápas: | 1.60 |

| Kariérní statistiky |
| Zápasy v sezóně: | 2024/25 | 2025/26 |
Statistiky v posledních zápasech
| Začátek | Domácí | - | Hosté | Výsledek | Review | POS | MIN | FGM-A | 3PM-A | FTM-A | +/- | OFF | DEF | TOT | AST | PF | ST | TO | BS | PTS | ||
| 13. 05. 2026 02:00 | - | 126 | : | 97 | Review | 03:08 | 0-0 | 0-0 | 0-0 | -7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
| 07. 05. 2026 03:30 | - | 133 | : | 95 | Review | 15:02 | 1-5 | 1-4 | 0-0 | -8 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | |||
| 05. 05. 2026 03:30 | - | 102 | : | 104 | Review | 07:21 | 1-1 | 0-0 | 0-0 | -1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | |||
| 01. 05. 2026 03:30 | - | 110 | : | 98 | Review | 12:10 | 1-3 | 1-3 | 0-0 | -3 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | |||
| 28. 04. 2026 04:30 | - | 125 | : | 113 | Review | 11:20 | 0-1 | 0-0 | 0-0 | 13 | 0 | 1 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | |||
| 13. 04. 2026 02:30 | - | 132 | : | 126 | Review | G | 30:26 | 3-9 | 2-7 | 0-0 | -15 | 1 | 2 | 3 | 2 | 2 | 0 | 1 | 1 | 8 | ||
| 11. 04. 2026 03:30 | - | 132 | : | 136 | Review | 12:09 | 1-1 | 0-0 | 0-0 | 4 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 2 | |||
| 09. 04. 2026 01:00 | - | 132 | : | 120 | Review | 32:53 | 1-6 | 1-4 | 0-0 | 4 | 0 | 2 | 2 | 4 | 3 | 2 | 0 | 0 | 3 | |||
| 08. 04. 2026 01:00 | - | 104 | : | 124 | Review | 17:44 | 5-9 | 1-3 | 0-0 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 4 | 0 | 0 | 11 | |||
| 06. 04. 2026 01:00 | - | 108 | : | 122 | Review | 10:55 | 3-4 | 3-3 | 0-0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 9 | |||
Letošní statistiky v playoff
| Sezóna | Tým | GP | GS | MIN | FGM-A | 3PM-A | FTM-A | OFF | DEF | TOT | AST | PF | ST | TO | BS | PTS |
| 25-26 | 5 | 0 | 49 | 3-10 | 2-7 | 0-0 | 2 | 2 | 4 | 3 | 6 | 1 | 0 | 1 | 8 | |
| Kariéra | -- | 10 | 0 | 77 | 7-15 | 2-8 | 3-4 | 4 | 7 | 11 | 4 | 8 | 3 | 1 | 1 | 19 |
Letošní statistiky v playoff - průměry
| Sezóna | Tým | GP | GS | MPG | FGPG | 3PPG | FTPG | FG% | 3P% | FT% | OFF | DEF | RPG | APG | PF | SPG | TO | BPG | PPG |
| 25-26 | 5 | 0 | 9.8 | 0.6 | 0.4 | 0.0 | 30.0 | 28.6 | - | 0.4 | 0.4 | 0.8 | 0.6 | 1.2 | 0.2 | 0.0 | 0.2 | 1.60 | |
| Kariéra | -- | 10 | 0 | 7.7 | 0.7 | 0.2 | 0.3 | 46.7 | 25.0 | 75.0 | 0.4 | 0.7 | 1.1 | 0.4 | 0.8 | 0.3 | 0.1 | 0.1 | 1.90 |
Kariérní statistiky v základní části
| Sezóna | Tým | GP | GS | MIN | FGM-A | 3PM-A | FTM-A | OFF | DEF | TOT | AST | PF | ST | TO | BS | PTS |
| 24-25 | 40 | 4 | 522 | 56-120 | 22-51 | 29-37 | 26 | 27 | 53 | 26 | 61 | 36 | 8 | 2 | 163 | |
| 25-26 | 68 | 1 | 888 | 99-228 | 33-101 | 44-67 | 54 | 66 | 120 | 43 | 87 | 47 | 23 | 9 | 275 | |
| Kariéra | -- | 108 | 5 | 1410 | 155-348 | 55-152 | 73-104 | 80 | 93 | 173 | 69 | 148 | 83 | 31 | 11 | 438 |
Kariérní statistiky v základní části - průměry
| Sezóna | Tým | GP | GS | MPG | FGPG | 3PPG | FTPG | FG% | 3P% | FT% | OFF | DEF | RPG | APG | PF | SPG | TO | BPG | PPG |
| 24-25 | 40 | 4 | 13.1 | 1.4 | 0.6 | 0.7 | 46.7 | 43.1 | 78.4 | 0.7 | 0.7 | 1.3 | 0.7 | 1.5 | 0.9 | 0.2 | 0.1 | 4.08 | |
| 25-26 | 68 | 1 | 13.1 | 1.5 | 0.5 | 0.6 | 43.4 | 32.7 | 65.7 | 0.8 | 1.0 | 1.8 | 0.6 | 1.3 | 0.7 | 0.3 | 0.1 | 4.04 | |
| Kariéra | -- | 108 | 5 | 13.1 | 1.4 | 0.5 | 0.7 | 44.5 | 36.2 | 70.2 | 0.7 | 0.9 | 1.6 | 0.6 | 1.4 | 0.8 | 0.3 | 0.1 | 4.06 |
Kariérní statistiky v playoff
| Sezóna | Tým | GP | GS | MIN | FGM-A | 3PM-A | FTM-A | OFF | DEF | TOT | AST | PF | ST | TO | BS | PTS |
| 24-25 | 5 | 0 | 28 | 4-5 | 0-1 | 3-4 | 2 | 5 | 7 | 1 | 2 | 2 | 1 | 0 | 11 | |
| 25-26 | 5 | 0 | 49 | 3-10 | 2-7 | 0-0 | 2 | 2 | 4 | 3 | 6 | 1 | 0 | 1 | 8 | |
| Kariéra | -- | 10 | 0 | 77 | 7-15 | 2-8 | 3-4 | 4 | 7 | 11 | 4 | 8 | 3 | 1 | 1 | 19 |
Kariérní statistiky v playoff - průměry
| Sezóna | Tým | GP | GS | MPG | FGPG | 3PPG | FTPG | FG% | 3P% | FT% | OFF | DEF | RPG | APG | PF | SPG | TO | BPG | PPG |
| 24-25 | 5 | 0 | 5.6 | 0.8 | 0.0 | 0.6 | 80.0 | 0.0 | 75.0 | 0.4 | 1.0 | 1.4 | 0.2 | 0.4 | 0.4 | 0.2 | 0.0 | 2.20 | |
| 25-26 | 5 | 0 | 9.8 | 0.6 | 0.4 | 0.0 | 30.0 | 28.6 | - | 0.4 | 0.4 | 0.8 | 0.6 | 1.2 | 0.2 | 0.0 | 0.2 | 1.60 | |
| Kariéra | -- | 10 | 0 | 7.7 | 0.7 | 0.2 | 0.3 | 46.7 | 25.0 | 75.0 | 0.4 | 0.7 | 1.1 | 0.4 | 0.8 | 0.3 | 0.1 | 0.1 | 1.90 |
Legenda ke statistikám hráčů
Prostor pro SEO optimalizaci Vašich stránek:
TopUbytko.sk | TopUbytko.cz | Sportovní suvenýry | Informace o NHL | Bavlnené rúška | Seo Domény | Texas Holdem | Bavlněné roušky | Balzám na kůži
White Rock čistič | Lederbalsam | Predám gupky | Predám mečúne | volný odkaz |
ceskecasina.online | online kasino | volný odkaz | online casino pro české hráče | volný odkaz

