Seznam hráčů
Detail hráče
Jared McCain | #3 | Guard | Články hráče na Nbasket.cz (13)

| Fanoušků na FB: | |
| Pozice: | Guard (SG) |
| Datum narození: | 20. 02. 2004 (věk: 22) |
| Místo narození: | Sacramento, CA |
| Výška: | 6-3, 1.91m |
| Váha: | 195 lbs., 88.5 kg |
| Klub: | |
| Draft: | Rok 2024, 1. kolo, 16. místo |
| Univerzitní tým: | Duke |
| Kariérní statistiky | |
| Odehraných zápasů: | 90 |
| Bodů celkem: | 910 |
| Asistencí celkem: | 150 |
| Doskoků celkem: | 193 |
| Průměr bodů na zápas: | 10.11 |
| Průměr asistencí na zápas: | 1.67 |
| Průměr doskoků na zápas: | 2.14 |

| Kariérní statistiky |
| Zápasy v sezóně: | 2024/25 | 2025/26 |
Statistiky v posledních zápasech
| Začátek | Domácí | - | Hosté | Výsledek | Review | POS | MIN | FGM-A | 3PM-A | FTM-A | +/- | OFF | DEF | TOT | AST | PF | ST | TO | BS | PTS | ||
| 12. 05. 2026 04:30 | - | 110 | : | 115 | Review | 15:53 | 5-10 | 3-8 | 0-0 | 27 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 13 | |||
| 10. 05. 2026 02:30 | - | 108 | : | 131 | Review | 09:38 | 1-1 | 1-1 | 0-0 | -6 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | |||
| 08. 05. 2026 03:30 | - | 125 | : | 107 | Review | 17:44 | 7-11 | 4-5 | 0-0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 18 | |||
| 06. 05. 2026 02:30 | - | 108 | : | 90 | Review | 14:57 | 4-7 | 4-5 | 0-0 | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 12 | |||
| 28. 04. 2026 03:30 | - | 122 | : | 131 | Review | 01:12 | 0-1 | 0-0 | 0-0 | -2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
| 25. 04. 2026 21:30 | - | 109 | : | 121 | Review | 12:12 | 3-8 | 0-2 | 1-1 | -3 | 1 | 3 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | |||
| 23. 04. 2026 03:30 | - | 120 | : | 107 | Review | 00:08 | 0-0 | 0-0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
| 19. 04. 2026 21:30 | - | 119 | : | 84 | Review | 08:29 | 2-5 | 1-3 | 0-0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5 | |||
| 13. 04. 2026 02:30 | - | 103 | : | 135 | Review | G | 24:47 | 4-13 | 0-4 | 1-2 | -29 | 1 | 3 | 4 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 9 | ||
| 11. 04. 2026 03:00 | - | 127 | : | 107 | Review | G | 25:25 | 6-11 | 3-8 | 0-0 | -4 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 15 | ||
Letošní statistiky v playoff
| Sezóna | Tým | GP | GS | MIN | FGM-A | 3PM-A | FTM-A | OFF | DEF | TOT | AST | PF | ST | TO | BS | PTS |
| 25-26 | 8 | 0 | 80 | 22-43 | 13-24 | 1-1 | 3 | 5 | 8 | 4 | 8 | 0 | 1 | 0 | 58 | |
| Kariéra | -- | 8 | 0 | 80 | 22-43 | 13-24 | 1-1 | 3 | 5 | 8 | 4 | 8 | 0 | 1 | 0 | 58 |
Letošní statistiky v playoff - průměry
| Sezóna | Tým | GP | GS | MPG | FGPG | 3PPG | FTPG | FG% | 3P% | FT% | OFF | DEF | RPG | APG | PF | SPG | TO | BPG | PPG |
| 25-26 | 8 | 0 | 10.0 | 2.8 | 1.6 | 0.1 | 51.2 | 54.2 | 100.0 | 0.4 | 0.6 | 1.0 | 0.5 | 1.0 | 0.0 | 0.1 | 0.0 | 7.25 | |
| Kariéra | -- | 8 | 0 | 10.0 | 2.8 | 1.6 | 0.1 | 51.2 | 54.2 | 100.0 | 0.4 | 0.6 | 1.0 | 0.5 | 1.0 | 0.0 | 0.1 | 0.0 | 7.25 |
Kariérní statistiky v základní části
| Sezóna | Tým | GP | GS | MIN | FGM-A | 3PM-A | FTM-A | OFF | DEF | TOT | AST | PF | ST | TO | BS | PTS |
| 24-25 | 23 | 8 | 592 | 126-274 | 51-133 | 49-56 | 13 | 43 | 56 | 60 | 37 | 15 | 37 | 0 | 352 | |
| 25-26 | 37 | 1 | 620 | 89-231 | 45-119 | 22-25 | 6 | 69 | 75 | 62 | 43 | 22 | 30 | 2 | 245 | |
| 25-26 | 30 | 2 | 540 | 115-249 | 54-138 | 29-34 | 17 | 45 | 62 | 28 | 38 | 13 | 26 | 3 | 313 | |
| Kariéra | -- | 90 | 11 | 1752 | 330-754 | 150-390 | 100-115 | 36 | 157 | 193 | 150 | 118 | 50 | 93 | 5 | 910 |
Kariérní statistiky v základní části - průměry
| Sezóna | Tým | GP | GS | MPG | FGPG | 3PPG | FTPG | FG% | 3P% | FT% | OFF | DEF | RPG | APG | PF | SPG | TO | BPG | PPG |
| 24-25 | 23 | 8 | 25.7 | 5.5 | 2.2 | 2.1 | 46.0 | 38.3 | 87.5 | 0.6 | 1.9 | 2.4 | 2.6 | 1.6 | 0.7 | 1.6 | 0.0 | 15.30 | |
| 25-26 | 37 | 1 | 16.8 | 2.4 | 1.2 | 0.6 | 38.5 | 37.8 | 88.0 | 0.2 | 1.9 | 2.0 | 1.7 | 1.2 | 0.6 | 0.8 | 0.1 | 6.62 | |
| 25-26 | 30 | 2 | 18.0 | 3.8 | 1.8 | 1.0 | 46.2 | 39.1 | 85.3 | 0.6 | 1.5 | 2.1 | 0.9 | 1.3 | 0.4 | 0.9 | 0.1 | 10.43 | |
| Kariéra | -- | 90 | 11 | 19.5 | 3.7 | 1.7 | 1.1 | 43.8 | 38.5 | 87.0 | 0.4 | 1.7 | 2.1 | 1.7 | 1.3 | 0.6 | 1.0 | 0.1 | 10.11 |
Kariérní statistiky v playoff
| Sezóna | Tým | GP | GS | MIN | FGM-A | 3PM-A | FTM-A | OFF | DEF | TOT | AST | PF | ST | TO | BS | PTS |
| 25-26 | 8 | 0 | 80 | 22-43 | 13-24 | 1-1 | 3 | 5 | 8 | 4 | 8 | 0 | 1 | 0 | 58 | |
| Kariéra | -- | 8 | 0 | 80 | 22-43 | 13-24 | 1-1 | 3 | 5 | 8 | 4 | 8 | 0 | 1 | 0 | 58 |
Kariérní statistiky v playoff - průměry
| Sezóna | Tým | GP | GS | MPG | FGPG | 3PPG | FTPG | FG% | 3P% | FT% | OFF | DEF | RPG | APG | PF | SPG | TO | BPG | PPG |
| 25-26 | 8 | 0 | 10.0 | 2.8 | 1.6 | 0.1 | 51.2 | 54.2 | 100.0 | 0.4 | 0.6 | 1.0 | 0.5 | 1.0 | 0.0 | 0.1 | 0.0 | 7.25 | |
| Kariéra | -- | 8 | 0 | 10.0 | 2.8 | 1.6 | 0.1 | 51.2 | 54.2 | 100.0 | 0.4 | 0.6 | 1.0 | 0.5 | 1.0 | 0.0 | 0.1 | 0.0 | 7.25 |
Legenda ke statistikám hráčů
Prostor pro SEO optimalizaci Vašich stránek:
TopUbytko.sk | TopUbytko.cz | Sportovní suvenýry | Informace o NHL | Bavlnené rúška | Seo Domény | Texas Holdem | Bavlněné roušky | Balzám na kůži
White Rock čistič | Lederbalsam | Predám gupky | Predám mečúne | volný odkaz |
ceskecasina.online | online kasino | volný odkaz | online casino pro české hráče | volný odkaz

