Seznam hráčů
Detail hráče
Ajay Mitchell | #25 | Guard | Články hráče na Nbasket.cz (7)

| Fanoušků na FB: | |
| Pozice: | Guard (SG) |
| Datum narození: | 25. 06. 2002 (věk: 24) |
| Místo narození: | Ans, Belgie |
| Výška: | 6-5, 1.96m |
| Váha: | 190 lbs., 86.2 kg |
| Klub: | |
| Draft: | Rok 2024, 2. kolo, 38. místo |
| Univerzitní tým: | UC Santa Barbara |
| Kariérní statistiky | |
| Tituly NBA: | |
| Odehraných zápasů: | 100 |
| Bodů celkem: | 1127 |
| Asistencí celkem: | 294 |
| Doskoků celkem: | 283 |
| Průměr bodů na zápas: | 11.27 |
| Průměr asistencí na zápas: | 2.94 |
| Průměr doskoků na zápas: | 2.83 |

| Kariérní statistiky |
| Zápasy v sezóně: | 2024/25 | 2025/26 | 2026/27 |
Statistiky v posledních zápasech
| Začátek | Domácí | - | Hosté | Výsledek | Review | POS | MIN | FGM-A | 3PM-A | FTM-A | +/- | OFF | DEF | TOT | AST | PF | ST | TO | BS | PTS | ||
| 03. 11. 2026 01:00 | - | 112 | : | 117 | Review | G | 35:13 | 7-16 | 0-3 | 6-6 | 1 | 1 | 4 | 5 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 20 | ||
| 01. 11. 2026 01:30 | - | 119 | : | 98 | Review | F | 26:22 | 3-9 | 0-3 | 0-0 | -27 | 1 | 2 | 3 | 5 | 4 | 1 | 1 | 0 | 6 | ||
| 29. 10. 2026 02:30 | - | 120 | : | 96 | Review | SF | 27:44 | 12-20 | 2-5 | 3-3 | 4 | 0 | 4 | 4 | 3 | 1 | 2 | 2 | 1 | 29 | ||
| 27. 10. 2026 01:00 | - | 125 | : | 114 | Review | SF | 25:28 | 10-16 | 1-3 | 9-10 | 18 | 0 | 2 | 2 | 5 | 4 | 0 | 1 | 1 | 30 | ||
| 26. 10. 2026 00:00 | - | 108 | : | 101 | Review | 27:50 | 8-14 | 1-2 | 1-1 | 3 | 2 | 4 | 6 | 4 | 2 | 3 | 2 | 0 | 18 | |||
| 23. 10. 2026 03:30 | - | 96 | : | 84 | Review | 23:01 | 5-11 | 0-4 | 2-2 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5 | 3 | 1 | 12 | |||
| 21. 10. 2026 03:30 | - | 104 | : | 116 | Review | 22:41 | 2-8 | 0-1 | 0-0 | 12 | 0 | 5 | 5 | 6 | 3 | 0 | 1 | 0 | 4 | |||
| Konec sezóny 2025/26 | ||||||||||||||||||||||
| 23. 05. 2026 02:30 | - | 108 | : | 123 | Review | F | 16:53 | 1-5 | 0-1 | 0-0 | -3 | 0 | 5 | 5 | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 2 | ||
| 21. 05. 2026 02:30 | - | 122 | : | 113 | Review | 28:12 | 4-8 | 0-2 | 2-2 | 11 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | 3 | 1 | 10 | |||
| 19. 05. 2026 02:30 | - | 115 | : | 122p | Review | 33:35 | 2-5 | 0-1 | 0-0 | 7 | 0 | 4 | 4 | 5 | 5 | 2 | 0 | 0 | 4 | |||
Letošní statistiky v základní části
| Sezóna | Tým | GP | GS | MIN | FGM-A | 3PM-A | FTM-A | OFF | DEF | TOT | AST | PF | ST | TO | BS | PTS |
| 26-27 | 7 | 4 | 188 | 47-94 | 4-21 | 21-22 | 4 | 21 | 25 | 24 | 17 | 11 | 10 | 4 | 119 | |
| Kariéra | -- | 100 | 21 | 2258 | 424-868 | 88-257 | 191-219 | 62 | 221 | 283 | 294 | 204 | 107 | 120 | 26 | 1127 |
Letošní statistiky v základní části - průměry
| Sezóna | Tým | GP | GS | MPG | FGPG | 3PPG | FTPG | FG% | 3P% | FT% | OFF | DEF | RPG | APG | PF | SPG | TO | BPG | PPG |
| 26-27 | 7 | 4 | 26.9 | 6.7 | 0.6 | 3.0 | 50.0 | 19.0 | 95.5 | 0.6 | 3.0 | 3.6 | 3.4 | 2.4 | 1.6 | 1.4 | 0.6 | 17.00 | |
| Kariéra | -- | 100 | 21 | 22.6 | 4.2 | 0.9 | 1.9 | 48.8 | 34.2 | 87.2 | 0.6 | 2.2 | 2.8 | 2.9 | 2.0 | 1.1 | 1.2 | 0.3 | 11.27 |
Kariérní statistiky v základní části
| Sezóna | Tým | GP | GS | MIN | FGM-A | 3PM-A | FTM-A | OFF | DEF | TOT | AST | PF | ST | TO | BS | PTS |
| 24-25 | 36 | 1 | 597 | 91-184 | 23-60 | 29-35 | 18 | 50 | 68 | 64 | 68 | 25 | 29 | 4 | 234 | |
| 25-26 | 57 | 16 | 1473 | 286-590 | 61-176 | 141-162 | 40 | 150 | 190 | 206 | 119 | 71 | 81 | 18 | 774 | |
| 26-27 | 7 | 4 | 188 | 47-94 | 4-21 | 21-22 | 4 | 21 | 25 | 24 | 17 | 11 | 10 | 4 | 119 | |
| Kariéra | -- | 100 | 21 | 2258 | 424-868 | 88-257 | 191-219 | 62 | 221 | 283 | 294 | 204 | 107 | 120 | 26 | 1127 |
Kariérní statistiky v základní části - průměry
| Sezóna | Tým | GP | GS | MPG | FGPG | 3PPG | FTPG | FG% | 3P% | FT% | OFF | DEF | RPG | APG | PF | SPG | TO | BPG | PPG |
| 24-25 | 36 | 1 | 16.6 | 2.5 | 0.6 | 0.8 | 49.5 | 38.3 | 82.9 | 0.5 | 1.4 | 1.9 | 1.8 | 1.9 | 0.7 | 0.8 | 0.1 | 6.50 | |
| 25-26 | 57 | 16 | 25.8 | 5.0 | 1.1 | 2.5 | 48.5 | 34.7 | 87.0 | 0.7 | 2.6 | 3.3 | 3.6 | 2.1 | 1.2 | 1.4 | 0.3 | 13.58 | |
| 26-27 | 7 | 4 | 26.9 | 6.7 | 0.6 | 3.0 | 50.0 | 19.0 | 95.5 | 0.6 | 3.0 | 3.6 | 3.4 | 2.4 | 1.6 | 1.4 | 0.6 | 17.00 | |
| Kariéra | -- | 100 | 21 | 22.6 | 4.2 | 0.9 | 1.9 | 48.8 | 34.2 | 87.2 | 0.6 | 2.2 | 2.8 | 2.9 | 2.0 | 1.1 | 1.2 | 0.3 | 11.27 |
Kariérní statistiky v playoff
| Sezóna | Tým | GP | GS | MIN | FGM-A | 3PM-A | FTM-A | OFF | DEF | TOT | AST | PF | ST | TO | BS | PTS |
| 24-25 | 12 | 0 | 84 | 16-35 | 5-13 | 4-5 | 3 | 6 | 9 | 9 | 7 | 2 | 6 | 0 | 41 | |
| 25-26 | 11 | 7 | 317 | 63-137 | 13-40 | 27-30 | 13 | 28 | 41 | 47 | 20 | 17 | 15 | 1 | 166 | |
| Kariéra | -- | 23 | 7 | 401 | 79-172 | 18-53 | 31-35 | 16 | 34 | 50 | 56 | 27 | 19 | 21 | 1 | 207 |
Kariérní statistiky v playoff - průměry
| Sezóna | Tým | GP | GS | MPG | FGPG | 3PPG | FTPG | FG% | 3P% | FT% | OFF | DEF | RPG | APG | PF | SPG | TO | BPG | PPG |
| 24-25 | 12 | 0 | 7.0 | 1.3 | 0.4 | 0.3 | 45.7 | 38.5 | 80.0 | 0.2 | 0.5 | 0.8 | 0.8 | 0.6 | 0.2 | 0.5 | 0.0 | 3.42 | |
| 25-26 | 11 | 7 | 28.8 | 5.7 | 1.2 | 2.5 | 46.0 | 32.5 | 90.0 | 1.2 | 2.5 | 3.7 | 4.3 | 1.8 | 1.5 | 1.4 | 0.1 | 15.09 | |
| Kariéra | -- | 23 | 7 | 17.4 | 3.4 | 0.8 | 1.3 | 45.9 | 34.0 | 88.6 | 0.7 | 1.5 | 2.2 | 2.4 | 1.2 | 0.8 | 0.9 | 0.0 | 9.00 |
Legenda ke statistikám hráčů
Prostor pro SEO optimalizaci Vašich stránek:
volný odkaz | volný odkaz | Sportovní suvenýry | Informace o NHL | volný odkaz | Seo Domény | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz

